www.solidpb.cz

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění REHAU Vám přináší více možností. Očekávejte teplo, které cítíte, ale nevidíte. To vám dává více prostoru pro vlastní představy a individuální pohodu.

Particle element
Image link
Pro všechny podlahové krytiny
Na všechny povrchy. Ať už jsou to dlaždice, parkety, koberec nebo lamino – podlahové vytápění REHAU je v zásadě vhodné pro všechny druhy podlahových krytin.
Pro více volného času
Na podlahovém vytápění REHAU se neusazuje prach, nevyžaduje lakování a při úklidu nebrání přístupu do úzkých prostor.
Pro novostavby a rekonstrukce
Systémy podlahového vytápění REHAU vás nadchnou svou nízkou instalační výškou a umožňují dovybavení podle individuálních požadavků.

Vyšší faktor pohody - Kdekoli Kdykoli

Přibližně 90 % času trávíme v uzavřených prostorách. Vhodná teplota určuje velkou část kvality našeho života. Proč se tedy zříkat pohody a komfortu?

Podlahové vytápění REHAU zajistí rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti. Na rozdíl od jednotlivých topných těles zahřívá místnost rovnoměrně, teplo se dostane všude a netvoří se studené nebo příliš teplé zóny. Očekávejte příjemné pokojové klima – kdekoli stojíte nebo sedíte.

Ještě více komfortu nabízí termostat NEA SMART 2.0, kterým můžete regulovat teplotu i online.

Očekávejte více trvalé udržitelnosti času na rodinu

Kromě komfortu a flexibility šetří podlahové vytápění REHAU energii. To je dobré pro životní prostředí – a vám to šetří peníze. Pořízení není dražší než u běžných topných těles. Proč se tedy spokojit se standardním řešením, když existují řešení s lepší trvalou udržitelností za stejnou cenu?

Co se týče trvalé udržitelnosti, můžete ale od podlahového vytápění REHAU očekávat ještě více: Můžete je kombinovat s množstvím zdrojů obnovitelné energie, např. solární nebo geotermální energií. To je podporováno i finančně, např. od KfW nebo jiných subjektů.

Více než 0 realizací

Používáme nejnovější zařízení, materiály a postupy a máme tým loajálních profesionálů, kteří se vzdělávají a drží krok s moderními trendy. Chceme se stále posouvat dál, abychom mohli zákazníkům poskytovat ten nejlepší servis. Jsme tu pro vás a těšíme se, že budete našimi spokojenými zákazníky. To Vám garantujeme!

Reference Kontakt
POZOR!

Konec kotlů se blíží!

My vám s výměnou pomůžeme.

Více informací
Image link
ČlánekUpozornění

Česko čeká poslední rok s nejšpinavějšími kotli, stát spouští dotace

Z českých komínů stále kouří minimálně 150 tisíc neekologických kotlů. Ty ale budou od září 2024 zakázány. S financováním výměny domácnostem pomohou dotace.

Image link

V Česku příští rok skončí „špinavé“ kotle I. a II. emisní třídy. Od září 2024 je zakazuje zákon, a tak domácnosti, které na tento způsob vytápění spoléhají, mají čas na výměnu do posledního srpna příštího roku. V tuzemsku se to týká podle Ministerstva životního prostředí (MŽP) 150 000 kotlů, podle Asociace podniků topenářské techniky jich je však až čtvrt milionu. Pokud starý zdroj tepla lidé nevymění, riskují pokutu ve výši 50 000 Kč.

Dotace je určena nízkopříjmovým domácnostem a může jim pokrýt až 95 procent nákladů na výměnu kotle. Žadatel však musí splňovat podmínky pro nízkopříjmové domácnosti, které jsou přísnější než v minulosti. Žadatel musí buď pobírat starobní důchod či důchod pro invalidy 3. stupně, nebo pobírat příspěvek na bydlení v období od ledna 2022 do dne podání žádosti. O dotaci může žádat jen vlastník či spoluvlastník rodinného domu nebo bytové jednotky.

Dotaci lze čerpat na výměnu kotle za elektrické či plynové tepelné čerpadlo, nebo za kotel na biomasu. Na tepelné čerpadlo může MŽP poskytnout částku až 180 000 Kč, v případě výměny za kotel na biomasu může žadatel získat až 130 000 Kč. Dotace pokrývá většinu způsobilých výdajů, tedy včetně nákladů na stavební práce či projektovou dokumentaci.

Domácnosti, které nedosáhnou na finance z Nové zelené úsporám Light nebo kotlíkových dotací, mají možnost čerpat příspěvek na nový kotel z Nové zelené úsporám. Ten pokrývá maximálně 50 procent nákladů. „Dotace se pohybuje od 30 000 Kč na jednoduché zdroje na biomasu přes podporu tepelných čerpadel podle konkrétního řešení až do 140 000 Kč. Je možné využít i dotace 40 000 Kč na připojení na dálkové vytápění.

Poskytněte mi více informací
Chcete vidět realizace?