www.solidpb.cz

Fotovoltaika

Fotovoltaické systémy vám poskytují energetickou nezávislost a stabilitu v době výkyvů cen elektřiny a energetických potřeb. Společnost Solid používá ověřené kvalitní produkty renomovaných značek které dlouhodobě zastupujeme a ručíme za jejich kvalitu.

Particle element

Proč fotovoltaiku?

Stále váháte zda-li fotovoltaiku pořídit? Řekneme vám, jaké jsou jeho výhody.

Image link
1
Energie ze slunce

Fotovoltaické panely využívají energii ze slunečního záření, která je zdarma a obnovitelná. Tímto způsobem můžete snížit své náklady na elektřinu a dokonce vytvářet přebytky, které můžete prodat zpět do elektrické sítě.

2
Snížení nákladů na elektřinu

Instalace fotovoltaických panelů může výrazně snížit vaše měsíční účty za elektřinu. Pokud jste schopni vyprodukovat dostatek solární energie, můžete se téměř nebo úplně osvobodit od závislosti na dodavatelích elektřiny.

3
Životní prostředí

Fotovoltaika je čistý způsob výroby elektřiny, který nevytváří emise skleníkových plynů ani jiné znečišťující látky. Investicí do fotovoltaických panelů přispíváte k ochraně životního prostředí a snižujete svou uhlíkovou stopu.

4
Zvýšení hodnoty nemovitosti

Fotovoltaické panely mohou zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Potenciální kupci často vidí vlastnictví solárního systému jako výhodu, která jim umožní ušetřit na energiích.

5
Záložní zdroj energie

V některých případech může fotovoltaický systém sloužit jako záložní zdroj energie během výpadku elektřiny.

6
Dlouhá životnost

Fotovoltaické panely mají obvykle dlouhou životnost, která může dosáhnout až 25 let nebo více. Navíc vyžadují minimální údržbu, což znamená, že budete mít dlouhodobý a nízkonákladový zdroj obnovitelné energie.

Image link

Dotace nechte na nás!

Veškerou administrativu vyřídíme v maximální možné míře za vás. Získejte dotaci až 220 000 korun.
Image link

Dodávka do 0 týdnů

Používáme nejnovější zařízení, materiály a postupy a máme tým loajálních profesionálů, kteří se vzdělávají a drží krok s moderními trendy. Chceme se stále posouvat dál, abychom mohli zákazníkům poskytovat ten nejlepší servis. Jsme tu pro vás a těšíme se, že budete našimi spokojenými zákazníky. To Vám garantujeme!

Reference Kontakt

Instalujeme fotovoltaické systému značek AEG Goodwe Growatt

Vzorová fotovoltaická elektrárna na klíč

AEG 10 kWp + 10 kWh + 23 ks panelů

Typ: Hybridní
Kategorie: Rezidenční
AC výkon: 10000 W
Počet MPPT: 2
Váha: 24.00 kg
Produktová záruka: 5 let

Vysokonapěťové hybridní střídače AEG s výkonem do 10 kW jsou určeny k připojení k systémům skladování energie, které zajistí energetickou nezávislost vaší domácnosti i komerční instalaci. Střídač je vybaven integrovanou možností připojení k vysokonapěťové baterii AEG, která vám poskytne „all-AEG“ řešení pro skladování energie. Díky všestrannému monitorovacímu systému střídače budete mít neustálý přehled o výkonnosti vašeho zařízení a zajistíte si návratnost investice.“

Typ: Vysokonapěťové
Kapacita: 9.00 kWh
DoD: 90.00 %
Počet životních cyklů: 6000
Váha: 105.00 kg
Produktová záruka: 5 let

Vysokonapěťová baterie AEG jsou navržené pro připojení k AEG hybridním střídačům. Baterie představují modulární systém pro ukládání energie. Výhodou je maximální flexibilita při plánování díky různým dostupným kapacitácm, paralelně lze zapojit až 4 baterie.

Monokrystalický panel
Rám: celočerné
Velikost: standard
Výkon: 430 Wp
Délka: 1899 mm
Šířka: 1096 mm
Váha: 21.80 kg
Produktová záruka: 15 let

Ultra černý panel M3207U-S(G12) využívá šindelovou technologii, což eliminuje potřebu propojovacích pásků a snižuje odporové ztráty, čímž je maximalizována účinnost panelu a jeho výkon. Díky tomu, že články, rám, zadní vrstva i busbary jsou hluboce černé je dosaženo prémiového celočerného, esteticky atraktivního vzhledu, na což je v případě tohoto modelu kladen důraz.

Produktovou záruku lze prodloužit na 20, 25 let

0

Kvalitní zařízení vč. montáže

- 0

Dotace

= 0

celková částka
POZOR!

Konec kotlů se blíží!

My vám s výměnou pomůžeme.

Více informací
Image link
ČlánekUpozornění

Česko čeká poslední rok s nejšpinavějšími kotli, stát spouští dotace

Z českých komínů stále kouří minimálně 150 tisíc neekologických kotlů. Ty ale budou od září 2024 zakázány. S financováním výměny domácnostem pomohou dotace.

Image link

V Česku příští rok skončí „špinavé“ kotle I. a II. emisní třídy. Od září 2024 je zakazuje zákon, a tak domácnosti, které na tento způsob vytápění spoléhají, mají čas na výměnu do posledního srpna příštího roku. V tuzemsku se to týká podle Ministerstva životního prostředí (MŽP) 150 000 kotlů, podle Asociace podniků topenářské techniky jich je však až čtvrt milionu. Pokud starý zdroj tepla lidé nevymění, riskují pokutu ve výši 50 000 Kč.

Dotace je určena nízkopříjmovým domácnostem a může jim pokrýt až 95 procent nákladů na výměnu kotle. Žadatel však musí splňovat podmínky pro nízkopříjmové domácnosti, které jsou přísnější než v minulosti. Žadatel musí buď pobírat starobní důchod či důchod pro invalidy 3. stupně, nebo pobírat příspěvek na bydlení v období od ledna 2022 do dne podání žádosti. O dotaci může žádat jen vlastník či spoluvlastník rodinného domu nebo bytové jednotky.

Dotaci lze čerpat na výměnu kotle za elektrické či plynové tepelné čerpadlo, nebo za kotel na biomasu. Na tepelné čerpadlo může MŽP poskytnout částku až 180 000 Kč, v případě výměny za kotel na biomasu může žadatel získat až 130 000 Kč. Dotace pokrývá většinu způsobilých výdajů, tedy včetně nákladů na stavební práce či projektovou dokumentaci.

Domácnosti, které nedosáhnou na finance z Nové zelené úsporám Light nebo kotlíkových dotací, mají možnost čerpat příspěvek na nový kotel z Nové zelené úsporám. Ten pokrývá maximálně 50 procent nákladů. „Dotace se pohybuje od 30 000 Kč na jednoduché zdroje na biomasu přes podporu tepelných čerpadel podle konkrétního řešení až do 140 000 Kč. Je možné využít i dotace 40 000 Kč na připojení na dálkové vytápění.

Poskytněte mi více informací
Chcete vidět realizace?